SG73P2ATTD205J
MFR.Part #
SG73P2ATTD205J
JLCPCB Part #
C3935626
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS