RK73G1ETTP4423F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4423F
JLCPCB Part #
C2579128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS