RK73G1ETTP4323C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4323C
JLCPCB Part #
C4074118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS