RN731ETTP3570B50
MFR.Part #
RN731ETTP3570B50
JLCPCB Part #
C4286118
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS