RN73H2BTTD2871F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2871F50
JLCPCB Part #
C2541563
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS