RN73H1JTTD2210A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2210A25
JLCPCB Part #
C4116472
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS