RN73H2ATTD6192B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6192B10
JLCPCB Part #
C2574157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS