HV732BRTTD3163F
MFR.Part #
HV732BRTTD3163F
JLCPCB Part #
C6967412
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS