SG73S2ATTD88R7F
MFR.Part #
SG73S2ATTD88R7F
JLCPCB Part #
C3956427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS