RK73G1ETTP3922D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3922D
JLCPCB Part #
C2583674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS