SG73S2E1RTTD1151D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1151D
JLCPCB Part #
C5917053
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS