SG73S1ETTP4R99F
MFR.Part #
SG73S1ETTP4R99F
JLCPCB Part #
C4356257
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS