RK73G1ETTP3900C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3900C
JLCPCB Part #
C3921212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS