RK73H2ETTD9R31F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD9R31F
JLCPCB Part #
C4084990
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS