RK73B2ATTD620G
MFR.Part #
RK73B2ATTD620G
JLCPCB Part #
C2575201
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS