RN73H1JTTD61R9B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R9B50
JLCPCB Part #
C4001594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS