SG73P2ERTTD3320F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3320F
JLCPCB Part #
C5894298
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS