RK73G1ETTP3572F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3572F
JLCPCB Part #
C3953044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS