RK73G1ETTP3322F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3322F
JLCPCB Part #
C2577633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS