RN73H2ETTD1562C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1562C50
JLCPCB Part #
C4259159
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS