RK73G1ETTP3302C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3302C
JLCPCB Part #
C3957796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS