RN73R2BTTD70R6F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD70R6F100
JLCPCB Part #
C2529415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS