RN73R1JTTD1061F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1061F25
JLCPCB Part #
C4315532
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS