RK73G1ETTP3162D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3162D
JLCPCB Part #
C2579797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS