RN73R1JTTD4321D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4321D50
JLCPCB Part #
C4077800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS