CF1/4CT52R124J
MFR.Part #
CF1/4CT52R124J
JLCPCB Part #
C2613213
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS