RK73G1ETTP3012D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3012D
JLCPCB Part #
C4018210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS