HV732BRTTD186J
MFR.Part #
HV732BRTTD186J
JLCPCB Part #
C7206051
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS