RK73G1ETTP3003C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3003C
JLCPCB Part #
C2580430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS