SG73S2E1RTTD14R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD14R0F
JLCPCB Part #
C7079670
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS