CL0402JN620RP
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL0402JN620RP
JLCPCB Part #
C49254146
Package
0402
Description
-55℃~+70℃ 50V 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS