RK73G1ETTP2942C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2942C
JLCPCB Part #
C4032656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS