RN73H2ETTD6491B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6491B50
JLCPCB Part #
C3939464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS