RK73G1ETTP2800C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2800C
JLCPCB Part #
C2581834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS