SG732BTTD151M
MFR.Part #
SG732BTTD151M
JLCPCB Part #
C4289782
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS