RK73H1ETTP1154F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP1154F
JLCPCB Part #
C2574868
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS