CL0402FN118KP
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL0402FN118KP
JLCPCB Part #
C49254090
Package
0402
Description
-55℃~+70℃ 118kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS