RK73G2BTTD1073C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1073C
JLCPCB Part #
C5725265
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS