ERJ-PA2F3400X
MFR.Part #
ERJ-PA2F3400X
JLCPCB Part #
C4347234
Description
-55℃~+155℃ 200mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS