RN73H2BTTD4020D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4020D10
JLCPCB Part #
C4070755
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS