RK73G1ETTP2432F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2432F
JLCPCB Part #
C2582131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS