RK73G1ETTP1431F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1431F
JLCPCB Part #
C3963342
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS