RK73G1ETTP2430C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2430C
JLCPCB Part #
C2581198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS