RN731JTTD1111A25
MFR.Part #
RN731JTTD1111A25
JLCPCB Part #
C4282621
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS