SG73P2ETTD1502F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1502F
JLCPCB Part #
C3917419
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS