RK73G1ETTP2262D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2262D
JLCPCB Part #
C4248925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS