RK73G1ETTP6202F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6202F
JLCPCB Part #
C2579890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS