RN73H1ETTP95R3F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP95R3F25
JLCPCB Part #
C4338405
Description
62.5mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS