RK73G1ETTP21R5F
MFR.Part #
RK73G1ETTP21R5F
JLCPCB Part #
C2577854
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS