RK73G1ETTP11R5F
MFR.Part #
RK73G1ETTP11R5F
JLCPCB Part #
C2579277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS